טיפוח שיער

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. טיפוח שיער
  4. /
  5. טיפוח שיער

טיפוח שיער שעושה את כל הבדל

 בחנות האינטרנט המצליחה של ניר אליאס תמצאו מבחר גדול ואיכותי של מוצרי טיפוח שיער מסוגים שונים, מבית המותג המוביל מון פלטין. מוצרים לטיפוח שיער כוללים למשל קרם לחות של מון פלטין מסדרת קוויאר לשיער יבש וצבוע, לתלתלים ולגבר ולשיער מתולתל, ואילו מסדרת חוחובה של המותג ניתן למצוא חומר ווקס, ג'ל וגלייז, ועוד.

 

למה חשוב לשמור על שגרת טיפוח השיער?

 אין ספק שלשערות ראשנו יש השפעה ישירה על המראה שלנו, ולכן חשוב לנו שהן ייראו במיטבן כל הזמן. יחד עם זאת, ההגעה ליעד של שיער הנראה במיטבו אינה עניין של מה בכך, והיא נדרשת בשגרת טיפוח השומרת על בריאות השיער ומעניקה לו את המראה המבוקש. ללא שגרת טיפוח זו השיער שלנו ייראה לא כמו שאנו רוצים, אלא יותר כמו שבא לו, עם השפעה ניכרת של פגעי הסביבה כמו יובש, קרינת שמש, לכלוך ואבק. הוא גם יסבול מנזקי טיפולים שונים כמו החלקה, צביעה, הבהרה, פן ועוד.

 

כיצד להתאים את מוצרי הטיפוח לסוג השיער?

 בכדי לזכות בשיער מטופח יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של מוצרי טיפוח לשיער. בחירה זו

מושפעת בעיקר מסוג השיער, בין אם הוא עבה או דק, דליל או מלא, עם מעט או הרבה נפח, שיער יבש או שמן, צובע, מובהר, מוחלק, מתולתל וכדומה. לכן בתור התחלה חשוב לבחור במוצרי איכות המתאימים לסוג השיער שלכן, שמתחילים בבחירה נכונה של שמפו ומרכך וממשיכים לבחירה נכונה של מסכת שיער, קרם לחות, מוס או גלייז.

 

איזה מוצרי טיפוח מומלצים לשיער מתולתל?

 בין סוגי השיער שהכי מורכב לתחזק ולשמור על חזותם הנאה והמצודדת, נמצא ללא ספק שיער מתולתל. עבורו יש לבחור במוצרי טיפוח איכותיים, שופעים בלחות, שמונעים מהשיער המתולתל להתייבש ולהיות יותר מידי נפוח וקפיצי. כמו כן חשוב להבין כי ישנם סוגים שונים של תלתלים ושכל סוג של שיער מתולתל נדרש בטיפול שונה. למשל יש הבדל בשגרת ומוצרי טיפוח הנדרשים עבור שיער גלי, מקורזל, קפיצי, שיער עבה ומתולתל, דק ומתולתל וכדומה. בנוסף לכך, אחת הבעיות העיקריות מהן סובל שיער מתולתל הינה נפח יתר. במקרים אלו יש לבחור מוצרי טיפוח מתאימים כמו קרם ייעודי המוריד נפח ומעצב את התלתלים.


 

טואול - בניית אתרים