1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים

מאמרים


יש מי שנהנה ממראה שיער מתולתל או גלי, אבל מראה זה מחייב טיפוח אין סופי, בניסיון נואש לסדר מדי יום את השיער. מה יותר נכון מאשר שיער חלק? שיער שמשרת אתכם, ולא שאתם משרתים אותו. אם היינו אומרים לכם שיש פתרון לשיער המבולגן שלכם, פתרון קל ובר יישום, הייתם מנסים? נראה שכן. הכירו את האפשרות של שמפו להחלקה.
כל אישה, וגם גבר, מקפידים על טיפוח השיער. הם לא קמים בבוקר ומתהדרים בשיער שופע ומסודר למשעי כך יש מאין. במסגרת הרצון להיות מטופחים, ותוך כדי כך גם לפנק את עצמם, הם פוקדים לפחות פעם בשבוע את המספרה. מעבר לפן של הטיפוח, חייבים להבין, כי מספרה
יש כל מיני מסיכות ללא מלחים. הידועה מכולן היא מסיכת הקרטין. ומהו בדיוק הקרטין? הו, יופי ששאלתם. הקרטין הינו חומר שתורם לחיזוק של סיבי השערות, תוך כדי שימור הלחות שלהן.
נראה כי כיום, בכל בית בישראל, יש לפחות מייבש שיער אחד, ולא בכדי. מדובר אודות אחד הכלים הכי חיוניים שנשים או גברים צריכים להחזיק בבית.
על פניו, נראה כי בעת האחרונה אנו עדים למפנה, שלאורו הצרכנים בוחרים במוצרים לשיער שהם ידידותיים לסביבה. מוצרים לשיער טבעיים וברי קיימא. מעבר ליתרון של מוצרים יותר טובים לכדור הארץ, מדובר אודות מוצרים יותר יעילים לגוף שלכם.
אנו גאים לומר, כי החלקה אורגנית בתל אביב היא פרי תוצר של פיתוח ישראלי, משמע – תוצרת כחול לבן. מטבעה, ההחלקה האורגנית עוזרת לשקם שיער פגום, ואין סוג שיער שהיא לא תצליח לשקם או להחליק אותו, יהיה מקורזל באשר יהיה. עסקינן אודות סוג של החלקה
למרות המיתוס, שטוען כי גברים מודאגים פחות מטיפוח העור והשיער, אנו פה כדי לנסות להפריך אותו. אף נשים ואף גברים חפצים שעורם יהיה רך כמשי, להגיע לגיל זקנה בחינניות, להציג שיניים לבנות עם חיוך של מיליון דולר, ולהתהדר בשיער שופע ומבריק יותר.
העולם מתחלק לשני סוגי אנשים – אלו שבורכו בשיער מלא ושופע; ואלו שסובלים משיער דליל ונושר. באופן כללי, אולי נעודד אתכם מעצם הידיעה, כי שלא כמו נשירת שיער מסיבית, שיער דליל לא בהכרח מביא לכדי התקרחות.
שיער חלק הוא לא רק עניין של תכתיבי אופנה, הוא הרבה מעבר לכך. נתחיל בכך שהוא קשה לתחזק שיער מתולתל, הוא מחייב שימוש בחומרים מיוחדים, והשקעה מסיבית בו מדי יום. נראה שמאז שהמציאו את ההחלקות, הן לא יצאו מהז'רגון של הישראלים.
מרבית בני האדם סובלים מנשירת שיער, כרונית או לא. בהחלט, מדובר במצב מורט עצבים. בפרט שנשירת השיער יכולה לגרום לדלילות השיער. ומי לא אוהב להתגאות בשיער מלא ושופע?
טואול - בניית אתרים