משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. החלקה יפנית בתל אביב

מאמרים

החלקה יפנית בתל אביב

שיער חלק הוא לא רק עניין של תכתיבי אופנה, הוא הרבה מעבר לכך. נתחיל בכך שהוא קשה מלתחזק שיער מתולתל, הוא מחייב שימוש בחומרים מיוחדים, והשקעה מסיבית בו מדי יום. נראה שמאז שהמציאו את ההחלקות, הן לא יצאו מהז'רגון של הישראלים. נראה כי כולכם בוודאי שמעתם על החלקה יפנית בתל אביב. שמה נודע לפניה כבר בשנות האלפיים, והיא נשארה רלוונטית עד עצם היום הזה. סקרניים? המשיכו לקרוא ותבינו הכול.

מה היא החלקה יפנית בתל אביב, ומדוע היא כה מומלצת?

מכיוון שיש כאן שתי שאלות נפרדות על החלקה יפנית בתל אביב, נחלק גם את תשובתנו לשתיים. נתחיל ממה זה בכלל החלקת שיער יפנית? ובכן, מדובר בתהליך כימי, שאמון על החלקת השיער לתמיד. כאשר, כמובן, יש כל כמה חודשים לחזור על התהליך. לא משנה עד כמה השיער שלכם מתולתל, בסיום הטיפול של ההחלקה היפנית תיהנו משיער חלק, ישר, ושאינו מתנפח כלל וכלל. החלקה זאת מכילה את החומר פורמלדהיד, שאינו מזיק לשיער בשום דרך. ובאשר לשאלה השניה – מדוע החלקה יפנית כה מומלצת? כמובן, מן הסיבות הברורות מאליהן – לא עוד "לבלות" שעות ארוכות מול המראה, בניסיון נואש לסדר את התלתלים הסוררים, לקום בבוקר מטופחים, רק להבריש את השיער, ולצאת לדרך רעננים ויפים. לאחר ההחלקה היפנית תיהנו משיער חלק למשעי, מרשים ומבריק.

מה בדיוק לוח הזמנים של ביצוע החלקה יפנית בתל אביב, ולכמה זמן נהנים ממנה?

כל החלקה יפנית בתל אביב שונה מאחד לשני. במידה ויש לכם שיער מקורזל, ברור שתהליך ההחלקה ייקח לכם זמן רב יותר, וכן האפקטיביות של ההחלקה היפנית תתפוגג מהר יותר, לעומת החלקה בשיער חלק. באופן עקרוני, בדיוק כמו החלקה, גם ההחלקה היפנית תימשך מספר שעות. ולידע כללי, ההחלקה היפנית מחזיקה מעמד עד חצי שנה, פלוס מינוס, תלוי בסוג השיער שלכם, כאמור לעיל.
החלקה יפנית בתל אביב

מאמרים מומלצים

יש מי שנהנה ממראה שיער מתולתל או גלי, אבל מראה זה מחייב טיפוח אין סופי, בניסיון נואש לסדר מדי יום את השיער. מה יותר נכון מאשר שיער חלק? שיער שמשרת אתכם, ולא שאתם משרתים אותו. אם היינו אומרים לכם שיש פתרון לשיער המבולגן שלכם, פתרון קל ובר יישום, הייתם מנסים? נראה שכן. הכירו את האפשרות של שמפו להחלקה.
יש כל מיני מסיכות ללא מלחים. הידועה מכולן היא מסיכת הקרטין. ומהו בדיוק הקרטין? הו, יופי ששאלתם. הקרטין הינו חומר שתורם לחיזוק של סיבי השערות, תוך כדי שימור הלחות שלהן.
נראה כי כיום, בכל בית בישראל, יש לפחות מייבש שיער אחד, ולא בכדי. מדובר אודות אחד הכלים הכי חיוניים שנשים או גברים צריכים להחזיק בבית.
logo בניית אתרים