משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מייבש שיער

מאמרים

מייבש שיער

נראה כי כיום, בכל בית בישראל, יש לפחות מייבש שיער אחד, ולא בכדי. מדובר אודות אחד הכלים הכי חיוניים שנשים או גברים צריכים להחזיק בבית. כחלק אינטגרלי ובלתי נפרד "מארגז הכלים" שלהם. נכון, בשביל עיצוב שיער מרכזי, בדרך כלל, הולכים למספרה. אבל במקום "לבלות" בה מדי יום, במטרה לסדר שיער סורר, השתמשו במייבש השיער הביתי שלכם, ועצבו את השיער מדי יום, בתום חפיפתו.

כיצד להתאים מייבש שיער לסוג השיער?

על מנת להתאים נכונה מייבש שיער לסוג השיער – לא צריכים להיות "מפצחי האטום". יש שני מצבים מנחים. האחד, באם אתם מתהדרים בשיער ארוך, שופע, ומאוד עבה – לחצו על העוצמה הרבה ביותר במייבש השיער. במידה והשיער שלכם קצר דיו – כי אז יתאים לכם כל סוג של מייבש שיער, ואינכם צריכים להשתמש במייבש השיער העוצמתי ביותר.

מדוע מייבש שיער כה חשוב?

שאלת המיליון דולר – מדוע מייבש שיער כה חשוב? ובכן, ייבוש שיער, שנעשה בדרך הנכונה, ובסעיף הבא נפרט מהי, מסוגל לעצב לכם את השיער מחדש, ולשוות לכם מראה מנצח ומסוגנן. כאשר מייבשים נכונה את השיער במייבש שיער מקצועי ואיכותי, הוא מצליח להוציא באפקטיביות רבה, יש לומר, את כל הלחות מהשיער, גורם לשיער להיות פחות מקורזל, ויוצר נראות של שיער מסודר באופן טבעי. אלא אם כן אתם עושים ממש פן, אז השיער שלכם ייראה פחות "טבעי".

איך תשתמשו נכון במייבש שיער?

הדרך הכי נוחה להשתמש במייבש שיער היא להתחיל לייבש אותו בעוד לח. יש להקפיד לכוון את הפיה שממנה מגיע האוויר החם לכיוון הצמיחה של השיער. התאמת הפיה לאורך השיער, תוך כדי ייבוש עדין מן הקרקפת לכיוון מטה, היא הפעולה הנכונה של מייבש שיער.  במידה והשיער שלכם אינו חלק, ונוטה יותר לכיוון התלתלים, אל תעשו שימוש בפיה של המייבש שיער, כי אם תחזיקו את המייבש שיער כמה שיותר רחוק מן השיער שלכם. זאת על מנת שלא תשרפו חלילה את שערות ראשכם. יש לחלק את האוויר החם באופן שווה בכל השיער.

מייבש שיער

מאמרים מומלצים

שיער דליל הוא דאגה שמשפיעה על רבים, ומטילה צל על הביטחון העצמי של אלו שחווים זאת. בעיר התוססת תל אביב, הידועה בזירת האופנה הדינמית שלה ובתעשיית היופי החדשנית, מספרות עומדות כמשואות של תקווה, ומשנות לא רק את השיער אלא גם את רוחם של לקוחותיהן. עם מגוון טיפולים מתקדמים והבנה של מגמות טיפוח שיער עולמיות, מעצבי שיער בתל אביב מצוידים להתמודד עם אתגר זה חזיתית.
יש מי שנהנה ממראה שיער מתולתל או גלי, אבל מראה זה מחייב טיפוח אין סופי, בניסיון נואש לסדר מדי יום את השיער. מה יותר נכון מאשר שיער חלק? שיער שמשרת אתכם, ולא שאתם משרתים אותו. אם היינו אומרים לכם שיש פתרון לשיער המבולגן שלכם, פתרון קל ובר יישום, הייתם מנסים? נראה שכן. הכירו את האפשרות של שמפו להחלקה.
על פניו, נראה כי בעת האחרונה אנו עדים למפנה, שלאורו הצרכנים בוחרים במוצרים לשיער שהם ידידותיים לסביבה. מוצרים לשיער טבעיים וברי קיימא. מעבר ליתרון של מוצרים יותר טובים לכדור הארץ, מדובר אודות מוצרים יותר יעילים לגוף שלכם.
logo בניית אתרים