משלוח חינם בקניה מעל 249 ש"ח
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מסיכה ללא מלחים

מאמרים

מסיכה ללא מלחים

יש כל מיני מסיכות ללא מלחים. הידועה מכולן היא מסיכת הקרטין. ומהו בדיוק הקרטין? הו, יופי ששאלתם. הקרטין הינו חומר שתורם לחיזוק של סיבי השערות, תוך כדי שימור הלחות שלהן. הדבר מקבל משנה תוקף כאשר מבצעים בשיער פעולות כימיות, כדוגמת – צביעת השיער, פרמננט, או החלקה, וכמובן בעת ייבוש עם פן. במקרים הללו השערות נוטות להתפצל בקצותיהן ואז גם להיקרע. מה שבהכרח יוצר נראות של שיער נטול חיים ויבש. מסיכה ללא מלחים, במקרים הללו, יכולה לתרום באופן ניכר לשיפור הנראות של השיער שלכם. כמו גם לחזק אותו, ולשוות לו מראה בריא לטווח הארוך.

מה זה בכלל מסיכה ללא מלחים?

נשאלת פה השאלה אולי הכי משמעותית – מה זה מסיכה ללא מלחים? ובכן, המסכה ללא מלחים הינה זאת שלא מבוססת על מינרלים שאינם מתאימים לכל מיני סוגי שיער. סוגי שיער עדינים, או שעברו החלקה כזאת או אחרת, מגיבים טוב יותר לנוכחות של המסכה ללא מלחים. מדובר אודות המענה לטיפוח שיער בהתהוותו והתאמה מיוחדת לתנאים של השיער.

למה כדאי להשתמש במסיכה ללא מלחים?

נתחיל ונאמר, כי שימוש במסכה לשיער בלי מלחים מהווה פתרון מושלם למי ששערו עבר טיפול כימי כל שהוא, והוא מונע מתוך הרצון לשמור על שיער ללא רבב, חזק ובריא לטווח הארוך. כאשר חושבים על הסיבות שתומכות בדעה של שימוש במסכה ללא מלחים, פשוט קצרה היריעה מלהכיל. בכל זאת, נציג בפניכם את הסיבות העיקריות. כדלקמן –
  • קודם כל, רוב מוצרי הטיפוח לשיער, שהם בשימוש יום יומי אצלכם, מכילים מלחים. מוצרי טיפוח כמו למשל – שמנים, מסכה לשיער, קרמים, מרכך או שמפו, וכיוצא בזה. הדבר לא מונע מטעמים אובייקטיביים של יתרונות המלח לשיער, כי אם אך ורק מטעמים כלכליים גרידא.
  • בדיוק כמו בענף הקולינריה, שבעשור האחרון מראה בגאווה מגמה של צמצום ניכר בכמות המלחים, שעמה עושה שימוש כל מסעדה כיום, אף בתחום טיפוח השיער כבר הבינו – צריכה מוגברת של מלחים מזיקה לשיער, ועל כן יש לצמצם אותה בכל מחיר, ולעבור מיד לפתרון חלופי, לצריכה של מסיכה ללא מלחים.
  • למי שאינו מבין בתחום, נשמח לספר, כי צריכה מוגברת, ויש להוסיף גם מזיקה, של מלחים במוצרים לשיער, מתבטאת על פני כמה שנים קדימה. כאשר מתוודעים להרס טוטאלי של ייבוש הקרקפת, כמו גם סיבי השערות. לפיכך, המעבר למסכה ללא מלחים מסתמן כפתרון האפקטיבי ביותר.
מסיכה ללא מלחים

מאמרים מומלצים

שיער דליל הוא דאגה שמשפיעה על רבים, ומטילה צל על הביטחון העצמי של אלו שחווים זאת. בעיר התוססת תל אביב, הידועה בזירת האופנה הדינמית שלה ובתעשיית היופי החדשנית, מספרות עומדות כמשואות של תקווה, ומשנות לא רק את השיער אלא גם את רוחם של לקוחותיהן. עם מגוון טיפולים מתקדמים והבנה של מגמות טיפוח שיער עולמיות, מעצבי שיער בתל אביב מצוידים להתמודד עם אתגר זה חזיתית.
אנו גאים לומר, כי החלקה אורגנית בתל אביב היא פרי תוצר של פיתוח ישראלי, משמע – תוצרת כחול לבן. מטבעה, ההחלקה האורגנית עוזרת לשקם שיער פגום, ואין סוג שיער שהיא לא תצליח לשקם או להחליק אותו, יהיה מקורזל באשר יהיה. עסקינן אודות סוג של החלקה
למרות המיתוס, שטוען כי גברים מודאגים פחות מטיפוח העור והשיער, אנו פה כדי לנסות להפריך אותו. אף נשים ואף גברים חפצים שעורם יהיה רך כמשי, להגיע לגיל זקנה בחינניות, להציג שיניים לבנות עם חיוך של מיליון דולר, ולהתהדר בשיער שופע ומבריק יותר.
logo בניית אתרים