מוצרים לשיער

מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. מוצרים לשיער
  4. /
  5. מוצרים לשיער

בחירת מוצרים לשיער שלך

בשוק של ימינו ניתן למצוא מגוון גדול מוצרים עבור כל סוג של שיער הנדרש לטיפוח ושיקום, בין אם מדובר בנשים או גברים, שיער חלק, מתולתל, שעבר החלקה, צבוע, דליל, יבש, שמן, פגום, מובהר וכדומה. ההיצע הנרחב כולל קרמים, מוסים, ספריי, אמפולות, שמפו, מרככים, סרום ועוד, וממנו יש לבחור במוצרי איכות המתאימים עבור סוג ומצב השיער שלך.

 

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים מוצרי שיער?

בחנויות וברשת מחכה מבחר גדול של מוצרי שיער של מגוון חברות ומותגים, עם ריחות נעימים ואריזות מעוצבות, ממנו מומלץ לבחור במוצרי איכות מקצועיים ומומלצים. תחילה יש להבין מה דרוש, בין אם מוצר שיעצב את השיער או מוצר שיטפח וישקם את שערות ראשנו. תחת מוצרי עיצוב שיער ניתן למצוא סוגים שונים של מוסים, קרמים, ג'לי, וקס, גלייז ועוד, בעוד שתחת מוצרי טיפוח ושיקום של השערות מוצעים מוצרים כדוגמת קרמים, אמפולות, סרומים, שמפו וכדומה.

 

בכל מקרה, בין אם מדובר במוצר עיצוב או טיפוח, חשוב לבחור במה שמתאים לשערות שלך, בין אם השיער חלק, גלי או מתולתל, ואפילו איזה סוג של תלתלים יש לך. כמו כן יש לבחור מוצר מתאים לעובי שערות - עבות, בינוניות או דקות, וכן להתאים מוצר לשערות חזקות או הנוטות להתפצל ולהישבר. בנוסף לכך, יש לבחור מוצר מתאים לנפח השיער שיכול להיות עבה או דליל, ואם מבקשים להוסיף או להוריד לו נפח, וכן יש להתחשב במצב השיער - אם הוא בריא, מבריק, דהוי, שומני יבש וכדומה. לבסוף, אם את מתקשה להבין לבד אילו מוצרי שיער מתאימים לך כדאי לפנות לאיש מקצוע שיסייע בבחירה נכונה.

 

איזה מוצרים מתאימים לשיער מתולתל?

כאמור, לכל סוג של שיער מתאימים סוגים שונים של מוצרים ויש גם לדעת איך לעשות בהם שימוש. כך למשל, לשיער מתולתל יש למרוח מרכך מתאים לא מהשורשים אלא מהמרכז של וכלפי הקצוות, למרוח אותו בעדינות על גבי השיער ולשטוף במים פושרים. כמו כן, לעיצוב השיער כדאי לעשות שימוש בקרם לחות ייעודי לשיער מתולתל, שיסייע בעיצוב התלתלים על ידי מריחתו על קצוות השיער וכיווץ כלפי מעלה.

 


 

טואול - בניית אתרים